Zapraszamy na pierwsze i zarazem ostatnie w tym roku

„PATOLOGICZNE MIKOŁAJKI MUZYCZNE“

W niedzielę 6 grudnia o 18:00 zapraszamy do Klubokawiarni Chłodna 25. Wystąpią: Grupa Paszkot, Monika Nowogrodzka i Kasia Waszkiewicz!
Wstęp: 10 zł

Pozornie urocze piosenki śmiało wyśmieją wszystko i wszystkich. Zapraszamy na program muzyczny, który sprawi, że będziecie czuli się niewygodnie, nieprzyjemnie i nieodpowiednio. Będziecie protestować i krzyczeć: „Z takich rzeczy po prostu nie wypada się śmiać!”. Ale, jak sami zobaczycie, gdy już się zacznie, to nie można przestać… 🙂
W standardzie zapewniamy, że będzie bardzo muzycznie, wyjątkowo komediowo, dosyć alkoholowo, bardzo niecodziennie i bardzo, bardzo dziwnie!
Oferta dla wymagających panów: będzie bardzo dużo kobiet. Wszystkie zadbane, a niektóre nawet atrakcyjne.

Grupa Paszkot
Warszawska grupa kabaretowa, o której powiedzieć, że prezentuje przerost Treści nad Formą, to mało. Z Famy 2014 wrócili z tytułem laureata i wyróżnieniem za wysoki poziom artystyczny. Ptak w nazwie zobowiązuje, więc od czasu do czasu śpiewają (dla przypomnienia – paszkot to średni ptak śpiewający z rodziny drozdowatych, śpiewa donośnie i melancholijnie, sucho, twardo i wabiąco („sznerr sznerr” lub „tr tr”)). W niedzielę wystąpią w składzie: Kamila Polińska, Patrycja Zięcina, Karolina Pańczyk, Kamil Rabiega, Julia Machnowska oraz…

Monika Nowogrodzka
O miłości może dużo, dlatego śpiewa piosenki komediowe, które składają się w całość jako „Różne oblicza miłości”. Zajmuje się również improwizacją teatralną, a obie pasje łączy grając na deskach Klubu Komediowego w Musicalu Improwizowanym.

Aranżacja piosenek – Kasia Waszkiewicz, czyli złote palce polskiej pianistyki.