CHIMES ACADEMY: PIERWSZY KROK_rozpocznij karierę w branży muzycznej // warsztat

Rynek muzyczny bywa chaotyczny i nieprzewidywalny. Sukces artysty zależny jest od wielu czynników zewnętrznych i nie zawsze wiadomo, który ruch okaże się tym właściwym. A jednak! Jasno sformułowane cele i wizja kariery są niezbędne.

Czym właściwie jest wizja kariery? Z czego się składa? W jaki sposób wpływa na naszą motywację i modele działania? Dlaczego planowanie jest tak istotne na rynku artystycznym? Nawet jeśli branża muzyczna nie ma jasno sformułowanych zasad działania, istnieją narzędzia i umiejętności, które pozwalają działać w bardziej przemyślany i skuteczny sposób.

Zapraszamy na warsztat, który będzie praktycznym przewodnikiem dla artystów i managerów, którzy są na początku swojej kariery artystycznej i chcą świadomie budować swoją obecność na rynku muzycznym.

Na warsztacie dowiesz się:
– Od czego zacząć świadome planowanie kariery muzycznej?
– Dlaczego jasno sformułowane cele artystyczne są tak ważne?
– Jak planować kolejne kroki, aby ich realizacja przebiegała szybciej i skuteczniej?
– Jak projektować swoje cele, aby nie być zależnym wyłącznie od innych?
– Co wpływa na motywację i myślenie strategiczne?

Warsztat jest pierwszą odsłoną Chimes Academy, nowego projektu edukacyjnego realizowanego w ramach działań agencji Chimes, którego celem jest rozwój podstawowych umiejętności niezbędnych do swobodnego poruszania się m.in. po rynku muzycznym.

O CHIMES ACADEMY
Chimes Academy stawia na naukę przede wszystkim modeli myślenia i umiejętności niż przekazywanie dat, faktów i liczb. Zamiast dostarczać artystom i kreatywnym managerom gotowych rozwiązań, chcemy dawać im narzędzia, aby potrafili świadomie i samodzielnie budować swoją karierę, tworzyć strategie biznesowe, radzić sobie z emocjami, szukać innowacyjnych rozwiązań czy zarządzać teamem.

Misją Chimes Academy jest wprowadzanie innowacyjnych zmian w sposobie funkcjonowania rynku kultury i sztuki. Zależy nam na profesjonalizacji branż kreatywnych i współtworzeniu środowiska pracy, gdzie jest miejsce na dobre, etyczne praktyki, kreatywny networking i międzynarodowe standardy działania.

O TRENERCE
Magda Chołyst. Art coach. Od 10 lat pracuje w obszarze kultury, sztuki oraz branż kreatywnych. Absolwentka jedynego w Polsce rocznego kursu art coachingu. Studiowała także filmoznawstwo w Poznaniu i na paryskiej Sorbonie oraz fotografię w Sopocie. Współpracowała z indywidualnymi twórcami, organizacjami (m. in. Instytutem Polskim w Paryżu, Instytutem Fryderyka Chopina w Warszawie, Fundacją Ad Arte, Emma Pak, Pracownią Duży Pokój), firmami (Szkołą i Studiem Wajdy, centrum projektowania myślenia LABlife) i projektami (Watou Art Festival w Belgii, konferencją nieWidzialny Dizajn, festiwalem ScriptFiesta, „Artysta w kryzysie”). Realizuje indywidualne sesje coachingowe, warsztaty oraz wykłady na uczelniach artystycznych, m.in. Collegium Civitas. W Chimes odpowiada za wprowadzanie narzędzi coachingowych oraz nowych metodologii pracy do wszystkich usług agencji.

BILETY dostępne na Going.:
120zł – oferta dostępna w aplikacji mobilnej do 28 marca.
150zł – pula biletów ogólnodostępna.
Bilety możesz kupić tutaj: http://goingapp.pl/evt/33693

Partnerzy: Chłodna 25 Going.
Patronat medialny: Co Jest Grane24, Laif, soulbowl.pl

Kolejne warsztaty:
o MOTYWACJI 9.05.
o DOBREJ ORGANIZACJI PRACY 6.06.