Jak metro zmienia Wolę?

 

Wola jest dziś jednym wielkim placem budowy z powodu kolejnych stacji II linii metra. Szczególnie odczuwają to mieszkańcy rejonu Górczewskiej i Wolskiej, która właśnie została zamknięta dla samochodów. Czy można było lepiej przygotować organizację ruchu w rejonie budowy? Czy płot metra musi zasłaniać wejścia do małych sklepików?

 

Dziś mieszkańcy mają na razie sporo powodów do narzekania. Będą więc mieli okazję przedstawić swoje bolączki uczestnikom debaty, którzy w poniedziałek o godz. 19 pojawią się by podyskutować „Jak metro zmienia Wolę”. Bo nie chodzi tylko o doraźne problemy z komunikacją – choć te są dotkliwe.

 

Czy mieszkańcy Woli muszą spodziewać się wzrostu opłat za mieszkania i wzrostu czynszów za lokale użytkowe, gdy już metro powstanie? Jak metro wpłynie na krajobraz dzielnicy i codzienne funkcjonowanie jej mieszkańców? O tym wszystkim porozmawiamy na Chłodnej 25  z przedstawicielami urzędu dzielnicy Wola, Metra Warszawskiego oraz wykonawcy kontraktu na budowę wolskich stacji – reprezentantem firmy Gulermak.

 

Debatę poprowadzą: Izabela Kraj i Jan Fusiecki.

 

Zapraszamy!

Poniedziałek 6 lutego, godz. 19, klub CH25 przy Chłodnej 25.

Więcej informacji:

Filip Piekarski

PR & Booking Manager

KLUB #CH25 (Chłodna 25)

+48 506 045 827

filip.piekarski@klubchlodna25.pl