Ray Dickaty
Saksofonista, kompozytor. Na karierę muzyczną Raya Dickaty składa się ponad 60 nagrań z różnymi składami. Były członek legendarnego Spiritualized i Moonshake. Współpracownik między innymi PJ Harvey, Stereolab i Cornershop. Ponadto koncertował i nagrywał między innymi z Sonic Youth, Suicide, Durutti Column i Lush.
Ze swoim zespołem Solar Fire Trio grającym free jazz noise, nagrał trzy szlagierowe albumy i odbył trasę supportując Juliana Cope’a. Obecnie mieszka w Warszawie i jest aktywnym przedstawicielem polskiej improwizowanej sceny muzycznej. Jest dyrygentem Warsaw Improviser Orchestra, dyrektorem muzycznym Spacefest Festival w Gdańsku.

Teo Olter – perkusista/gitarzysta/improwizator.
Urodzony w Trójmieście, mieszkający i tworzący w Warszawie. Wykształcenia muzycznego nie posiada, ukończył szkołę plastyczną.
Gra w zespole Pokusa wraz z Natanem Kryszkiem i Tymkiem Bryndalem, w duecie z Jakubem Lemiszewskim, tworzy trio z Ksawerym Wójcińskim i Rayem Dickatym, duo z Piotrem Bukowskim, duo z Miłoszem Cirockim, duo z Łukaszem Rychlickim, grywa w kwartecie The View From The, oraz w wielu innych projektach związanych z warszawską sceną impro. Z Alkiem Żurowskim założył zespoły Nietakt, NAAAL, Chinease Finger Kuffs i Źimne Krwi.
Od czerwca 2016 i premiery płyty „7 minut, niski brum” tworzy improwizowaną muzykę solowo. Pierwszy solowy koncert odbył się w styczniu 2017, w Eufemii. Drugi w marcu 2017, w Dragonie w Poznaniu
Pod pseudonimem Sun Enough tworzy słabą muzykę elektroniczną. Zajmuje się organizowaniem koncertów impro indie noisowo jazzowych. Współprowadzi z Kaśką Królikowską cykl Impro Mitting.

Wstęp 15pln.