MORK z Budapesztu to zespół, na czele którego stoi Irlandczyk Mark Zentai. Wrzućcie do pralki soul, funk, alternatywę, pop, rock, jazz i hip-hop, a otrzymacie zupełnie nowy smak – extreme pop albo stand-up jazz – czyli Mork właśnie! Jeśli myślicie, że na tym kończy się oryginalność zespołu, to wyobraźcie sobie, że poza „normalnymi” występami na Węgrzech, w Niemczech, w Czech czy w Polsce (tak, tak – już u nas grali w czerwcu br.), mają też na swoim koncie setki występów w… prywatnych mieszkaniach oraz w miejscach takich jak sala do wspinaczki czy barka zacumowana na Dunaju. Ich pierwszy album nosi tytuł „You Are Free To Choose” i faktycznie – wybór sprawdzenia ich na żywo zależy od Was – ale wybór na nie mógłby być dużym błędem!

DIVINES rozpoczęli działalność w 2013 roku w Warszawie z inicjatywy Lulu Zubczyńskiej i Piotra Uaziuka. Ich muzyka łączy wpływy nu-disco oraz melancholijnej skandynawskiej elektroniki.
Inspirują się artystami takimi jak Roisin Murphy, Juan MacLean czy ZHU oraz polskimi gwiazdami pokroju Krystyny Prońko. Mają na koncie trzy epki i występ przed Crystal Fighters w ramach festiwalu Warsaw Music Week. Goście Opener Festival i Spring Break Festival 2016, laureaci konkursu Leszek Live!. Jesienią 2016 w wytwórni Requiem Records ukazał się ich debiutancki album „Pałace”, w październiku w dystrybucji cyfrowej Wydawnictwa Agora pojawiła się EPka „Miasta”, pokazująca bardziej refleksyjne, trapowe oblicze zespołu. A jak brzmią najnowsze utwory na żywo? Wpadnijcie do CH25, to się przekonacie:-)

live: https://www.youtube.com/watch?v=eDh_LC3e3ag
video: https://www.youtube.com/watch?v=QZZ-Sx6hP1k
spotify: https://open.spotify.com/artist/7avU36nx8drx51Z9Sysphs
fb: www.facebook.com/worksofmork

Bilety w cenie 15 pln dostępne w klubie.