TRZY SZÓSTKI #2

ROSA VERTOV
SKY

Trzy szóstki to istniejący od ponad trzech lat muzyczny fanpage prowadzony przez Krzysztofa Kwiatkowskiego. Od lutego 2017 Trzy Szóstki to także blogo-serwis (3szostki.pl), a od września (net)label. Oficyna działa bez ograniczeń gatunkowych, stylistycznych i estetycznych.

Bandcamp: https://trzyszostki.bandcamp.com/
Youtube: http://bit.ly/2AzAT22
Instagram: http://bit.ly/2ykn8P2
Grupa dyskusyjna: http://bit.ly/2za4kFS

ROSA VERTOV

Zespół inspirujący się nierealnością, banalnością i smutnym jutrem. Transowe, na pierwszy rzut ucha nieskomplikowane piosenki, kojarzą ze sobą spokojny, kojący dream pop i lekko surową psychodelię z lat sześćdziesiątych. To muzyka, która uśmierza oraz wzrusza bez idyllicznych odpałów i przenoszenia się gdzieś w baśniowe rejony. Bo najlepsze są okłady z lodu.

Bandcamp: https://rosavertov.bandcamp.com/
Fanpage: https://www.facebook.com/rvertov/
Instagram: https://www.instagram.com/r0savert0v/

SKY

SKY / sorrowkillsyouth [heartcore, death r&b, witchgaze, dark wave, experimental] WWA

SKY to dźwiękowy rytuał egzorcyzmowania smutku i lęków. W swoich nagraniach, używając języka snu i koszmaru, ogłuszających dźwięków automatu perkusyjnego i melancholijnych melodii syntezatora, SKY stara się wywołać duchy przeszłości i uśpić wewnętrzne demony. „Lullabies” przypominają soundtrack do kolejnego sezonu Twin Peaks.

Debiutancka EP-ka SKY została wydana w październiku zeszłego roku przez netlabel Trzy Szóstki. W styczniu tego roku, nakładem berlińskiego labelu Black Verb Records, album ukazał się na kasecie.

SKY pracuje obecnie nad nowym materiałem, przygotowując się do premierowych koncertów za granicą, i dzieląc czas między solową działalność i swoje pozostałe projekty: shoegaze’owe Evvolves i elektroniczne duo Garden Of.

Bandcamp: https://trzyszostki.bandcamp.com/album/lullabies-ep
Fanpage: https://www.facebook.com/sorrowkillsyouth/
Instagram: https://www.instagram.com/sorrowkillsyouth/

VIDEO: https://youtu.be/HdBazPsaGiA

PRESS:
wywiad http://www.nowamuzyka.pl/2017/12/14/wywiad-sky/
recenzja https://wavepressblog.com/2018/01/12/sky-lullabies/

wstęp: 15zł
start: 20:30

PATRONAT: Undertone