Dla tych, którzy nie chcą spędzać sylwestra we fraku czy sukni balowej, lecz przeżyć nadejście Nowego Roku w luźnej atmosferze, ciekawą ofertę przygotowała klubokawiarnia Chłodna 25 (CH25).

Nie będzie tu wykwintnych, drogich dań ani obowiązkowych pogaduszek z ważnymi osobami, lecz klubowa atmosfera, luźny obiór i zabawa przy muzyce do rana. Zagrają dwa kolektywy didżejskie: Bit.bit – stała ekipa grająca na Chłodnej (puszczają muzykę taneczną z lat 80., 90. i początku obecnego tysiąclecia) oraz DJ 23jak45, który zagra rap, funk i house.

Goście będą mieli do wyboru wiele piw w cenie od 9 do 15zł: lagery, pszeniczne, smakowe, krafty, czeskie czy te z browaru Wilk. Czekać będą też różne drinki w cenach od 10 do 25 zł, wina prosecco itp. Zjeść będzie można pizzę, burito vege, tosty i przekąski, a także zupę-krem.

– Aby zrobić rezerwację, trzeba kupić bilet w przedsprzedaży – mówi menedżer klubokawiarni Filip Piekarski. – Do każdej rezerwacji powyżej czterech osób dodajemy w gratisie butelkę wina musującego.

Bilet w przedsprzedaży kosztuje 50 zł. W cenie jest wejściówka oraz trzy vouchery do wykorzystania na barze o wartości 10 zł każdy. Rezerwacji można dokonywać pod numerem 506045827, mailem: filip.piekarski@klubchlodna25.pl oraz na platformach Goout.pl i Kupbilecik.pl.

Klubokawiarnia przygotowała też ofertę dla osób, które chcą przyjść tylko na chwilę, nie planują przebywać tu całą noc. 31 grudnia wejście na samą imprezę bez rezerwacji stolika będzie kosztowało 25 zł.