10917394_10152715257038165_706117792735332240_n

Zespół Rust istnieje i tworzy od ponad dekady i ma na swoim koncie niemało sukcesów. Kapeli udało się m.in. wygrać Festiwal w Jarocinie w 2012 roku czy dojść do finału Przystanku Woodstock i zagrać na jednej scenie z takimi zespołami jak Rival Sons, Debbie Davis, Oedipus, Dog Eat Dog. Jako jedyny polski zespół zakwalifikował się do MTV European Music Awards w Belfaście gdzie udało się dotrzeć do pierwszej czwórki wykonawców z całej Europy! Rok 2013 to przede wszystkim koncerty, zarówno w klubach całej Polski, jak i na deskach scen największych festiwali: Rock In Arena, Rocket Festival, Jarocin Festival, XV Fama Rock Festival.

W maju 2014 zespół rozpoczął nagrywanie materiału, który znajdzie się na jego debiutanckim albumie. Wydawnictwo zatytułowane „White Fog”, trafi do sklepów już 10 listopada! Bezpośrednio po premierze płyty, zespół wróci do intensywnego koncertowania. Na początek pojawi się w Poznaniu wspólnie z belgijskim Triggerfinger!

Oficjalny teledysk „White Fog”

Oficjalny profil zespołu:
https://www.facebook.com/rustandroll?fref=ts

BULBWIRES
Josh Homme marzy, żeby z nimi zagrać, Keith Richards zgłosiłby się na technicznego, ale lekarze zabronili mu dźwigać, a Lemmy Kilmister po przesłuchaniu ich debiutanckiej płyty odzyskał słuch nadszarpnięty latami grania z Motorhead. Cud? Tak, pojawienie się takiego zespołu jak Bulbwires można rozpatrywać w kategorii zjawisk niebywałych. Bo gdy inni kombinują, oni wracają do konstytucyjnych zasad rock and rolla. Grają głośno, surowo, fizycznie, ale błyskotliwie i z pomysłem na kompozycje. Bulbwires to czterech muzyków z Warszawy. Ich debiutancka płyta ukazała się w styczniu 2014 r. – bez ostrzeżenia, bo nie uprzedzili o premierze serią singli, a pierwsze koncerty zagrali dopiero po publikacji materiału. PS. Pierwsze zdanie jest w stu procentach prawdziwe. Albo wkrótce będzie.

https://bulbwires.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/bulbwiresband
https://www.youtube.com/user/bulbwires
http://instagram.com/bulbwires

wstęp: 15pln

https://www.facebook.com/events/1768934656664360/