Oto jubileuszowa, bo już V „MYŚLI GONITWA na Chłodnej 25”! Znów usłyszycie sześć inspirujących opowieści ludzi żyjących swoją pasją. Dla niektórych jest ona codziennością, inni walczą o każdą wolną chwilę, by móc robić to, co naprawdę napędza ich do życia.

W programie opowieści o: tańcu brzucha, mroku, grach (planszowych i wirtualnych), sztukach walki oraz byciu asystentem Jurka Owsiaka podczas Festiwalu Woodstock.

Każdy z występujących ma 15 minut na podzielenie się kawałkiem swojego świata. Po opowieściach przewidziany jest czas na after (ze spontanicznym networkingiem).
Poznaj ciekawych ludzi i spędź wieczór w kreatywnej atmosferze!

Przyjdź i zainspiruj (się)!
Chcesz być następny? Napisz do nas: mysli.gonitwa@gmail.com

Wstęp: friko, jak zawsze

– – –

„Myśli Gonitwa” to kreatywna platforma kontaktu, na której nie ma podziału na twórców i odbiorców. Każdy ma szansę opowiadać i słuchać. Inspirować i być inspirowanym. Jednego wieczoru możesz słuchać, a podczas kolejnego – zabrać głos i opowiedzieć o tym, co Ciebie napędza do życia. Wystąpić może każdy – wystarczy, że zgłosisz się do nas (mysli.gonitwa@gmail.com), a zapewnimy Ci czas i miejsce podczas jednego z kolejnych wydarzeń.