Zapraszamy na koncert singera/songwritera z Poznania, który przyjedzie do Warszawy, aby wystąpić na deskach Chłodnej 25.

CZAS: czwartek, 10.12. godz. 21:00
MIEJSCE: Klubokawiarnia Chłodna 25
WSTĘP: 10 pln

Lord & the Liar to Paweł Swiernalis, twórca tekstów, muzyki i aranżacji, urodzony w Suwałkach, a od kilku lat mieszkający w Poznaniu. Nazywany polskim połączeniem Toma Waits’a i Nicka Cave’a – jednak muzyk zdążył wyrobić swój oryginalny styl, zapadający głęboko w pamięć dzięki niepowtarzalnym tekstom i muzyce niemieszczącej się w porównaniach. Ten młody, nonszalancki arogant-songwriter śpiewa wspaniałe historyjki o piciu, nocnych przygodach i trudnych relacjach męsko-damskich.. Gatunki w jakich oscyluje muzyka Pawła to psychodelic/jazzy/blues, obijające się o alternatywę. Teksty utworów śpiewane są zarówno w języku polskim jak i angielskim. Na koncercie wystąpi solo, dogrywając sobie na gitarze, klawiszach, stompboxie, looperze i wszystkim co wydaje dźwięk.

Od 2013 roku Pan i Kłamca zagrał ponad 90 koncertów w Polsce i za granicą, m.in. na Koreańskim festiwalu Zandari Festa, festiwalu Halfway/w połowie drogi, Suwałki Blues Festival, Pif Paf Festival w Gdyni (zakończony wygraną w postaci realizacji teledysku) oraz Opole Songwriters Festival. Poza tymi występami, Lord & the Liar koncertował w wielu innych miejscach – od wielkich scen po malutkie przestrzenie zadymionych barów. Muzykę Pawła można usłyszeć na falach radiowej Trójki i innych radiostacji. Na początku roku 2016 światło dzienne ujrzy album Pawła, do którego singiel premierę mieć będzie już w lutym.
https://www.facebook.com/LordTheLiar

Event na FB: https://www.facebook.com/events/547671885409449/