Zapraszamy na warsztat psychologiczny w ramach cyklu Młodzi Wykładają. Warsztat poprowadzi pasjonatka i profesjonalistka w pełni oddająca się temu co robi – Marta Żubrycka – coach, psycholog i trener.

CO TO JEST ZA TRENING?
Sukces to coś więcej, niż dojście do celu. To coś więcej niż plan i konsekwencja. Sukces to styl życia, oparty o Twoje głębokie potrzeby i wartości. O Twoją życiową misję i wizję. Podczas treningu poznasz lepiej siebie samego i zaczniesz projektować swój sukces. Słowo sukces oznacza tu życiową satysfakcję i pełne wykorzystanie swoich możliwości.

ZARZĄDZANIE SUKCESEM to wielopoziomowy trening oparty na wiedzy psychologicznej, coachingowej i osobistym doświadczeniu. Nie jest to jednak kolejny trening z ustalania celów. Na treningu wchodzimy głębiej, chcemy poznać siebie i nauczyć się efektywnie żyć, spełniać marzenia i świetnie się przy tym bawić. Techniki, które poznasz, mają Cię zainspirować do zaprojektowania stylu życia, który pokochasz, do samorealizacji i pokazać jak możesz to osiągnąć. Jeśli interesuje Cię prawdziwa zmiana i szczęśliwe życie, ten trening jest dla Ciebie. Zapraszam Cię w fascynującą przygodę.

MARTA ŻUBRYCKA – Life Designer, Coach. Psycholog. Trener.
Wiedzę psychologiczną zdobyłam na kierunku Psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim. Coachingu uczyłam się na zaawansowanym kursie Practitioner Coach Diploma w najstarszej i największej w Europie szkole coachingu Noble Manhattan Coaching, uzyskując międzynarodowy dyplom i akredytację Noble Manhattan Coaching (NMC) i International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Uczyłam się od najlepszych coachów i trenerów w Polsce i na świecie, m.in. od samego założyciela Noble Manhattan Coaching, Gerarda O’Donovan’a. Kształcę się od 8 lat i nigdy nie zamierzam przestać. Kluczową rzeczą jest dla mnie praktyka. Bez praktyki teoria nie istnieje. Jestem pasjonatką i profesjonalistą, w pełni oddaną temu, co robię. Zawsze otwarta na wyzwania i nowe możliwości. W pracy wykorzystuję psychologię, coaching, mentoring, a także bardzo szerokie spektrum technik i wiedzy, dotyczących: motywacji, pozytywnego myślenia, rozwijania pewności siebie, wzmacniania samooceny, mindfulness, zdrowego stylu życia, ustalania celów, przeciwdziałania stresowi i kreatywności.

Start o godzinie: 18:00,

Wstęp na warsztat: 15 złotych 

Czas trwania warsztatu: ok. 2 h + czas przeznaczony na pytania słuchaczy.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub jesteś zainteresowana/y poprowadzeniem wykładu w Warszawie w okresie jesienno – ziomowym wejdź na https://www.facebook.com/mlodziwykladaja lub napisz na adres mlodziwykladaja@gmail.com

Event na FB: https://www.facebook.com/events/886647628098857/