Czas na kulturę wyższą!

CZAS: niedziela, 28.02. godz. 18:00
MIEJSCE: Klubokawiarnia Chłodna 25
WEJŚCIE: 15 zł (przedsprzedaż) / 20 zł (w dniu eventu)


Przyjezdni zapraszają na swój nowy format impro. Czas na kulturę wyższą! Zapraszamy Was do galerii sztuki, w której wspólnie interpretować będziemy obrazy wielkich malarzy – tych bardziej i mniej znanych. Publiczność wcieli się w rolę ekspertów, których interpretacja stanie się inspiracją do improwizowanej historii postaci z obrazu. Uruchomimy wspólnie statycznych bohaterów wielkich dzieł i poznamy ich losy. 28 lutego na CHŁODNEJ 25 każdy zostanie znawcą sztuki!

Przedsprzdaż biletów: https://biletyna.pl/event/WIELKA-INTERPRETACJA-premiera-Teatr-Baza-Warszawa-e28008.html

W skład zespołu wchodzą zawodowi aktorzy, konferansjerzy, prezenterzy telewizyjni, tancerze związani z takim instytucjami jak: Teatr Bagatela w Krakowie, TVP2, TVP Rozrywka, Studio Teatralne BAZA, Centrum Kultury ROTUNDA. Skład zespołu: Agata Biłas, Karolina Pańczyk, Przemek Redkowski, Grzegorz Dolniak, Łukasz Ławniczak.

Przyjechali do Warszawy, by improwizować! Ich życiowe i artystyczne ścieżki przecięły się w stolicy, gdzieś w okolicach Placu Wilsona. Bynajmniej nie wpadli na siebie przypadkiem niesieni lunatycznym pędem lemingów. Wpadli świadomie, na siebie i na pomysł stworzenia fuzji talentów i doświadczeń. Owa fuzja to kolektyw aktorów, kabareciarzy, konferansjerów, a nawet rysowników i tancerzy. Ta wrząca, interdyscyplinarna mieszanka talentów, zalet, cnót, przymiotów wręcz boskich, znalazła ujście w jednej z najbardziej żywiołowych i interaktywnych form scenicznych – improwizacji. Przyjezdni zaimprowizują spektakl w oparciu o sugestie publiczności. Publiczność może być mieszana, a niech się słoik z autochtonem jednoczy! 

Dołącz na FB: https://www.facebook.com/events/473713992828835/