Wypełniona instrumentami piwnica. Ciepłe delikatne oświetlenie. Pudło z płytami winylowymi leżące przy ścianie. W kącie analogowe syntezatory i stare samplery, na środku wzmacniacze gitarowe i zestaw perkusyjny. Kilka mikrofonów.

W sobotę 19 marca tym miejscem stanie się klubokawiarnia Chłodna 25. Zapraszamy na koncert So Flow i Karla Culleya

So Flow
Nie odrzucają tradycji ale nie boją się z nią polemizować. Samplują stare płyty winylowe i łączą je z żywymi instrumentami, tworząc własny styl bliższy temu, co obecnie dzieje się w Melbourne, niż nad Wisłą. A wszystko spaja magnetyzujący głos wokalistki Karoliny Teernstra.

Slot Art Festival, Artloop w Sopocie, Idea Fix Fest w Krakowie czy Mysłowicki AlterFest – to tylko kilka z wielu festiwali na które w 2015 zaproszono So Flow. Zespół regularnie pojawia się też na antenie Radiowej Trójki i Czwórki, a utwór „The river” znalazł się w zestawieniu „Top 40: Najlepszych polskich piosenek 2011-2015” przygotowanym przez portal Outrave.
https://youtu.be/o7GLj7jJln0
https://youtu.be/Sg7SumpnLF4

Karl Culley
Angielski gitarzysta fingerstyle, songwriter i wokalista. Jego gra porównywana jest do stylu takich muzyków, jak John Martyn, José González czy Bert Jansch. Brytyjski magazyn MOJO nazwał go: „metafizycznym folk-popowym poetą”, a włoski Ondarock pisał o jego muzyce: „to folk blues brzmiący ostro ale melancholijnie, ambitny minimalizm zawieszony między rzeczywistością a fikcją”.
https://youtu.be/3D609ooXj-M

Dzięki uprzejmości Epic Light koncerty na trasie Analog Basement będą oświetlone żarówkami Edisona.

Bilety 15 zł, do kupienia na miejscu.
Partnerzy:
Epic Light – Żarówki Retro
Outrave
JazzSoul.pl
SugaSoul.pl
AxunArts
IDEA FIX