/Już 5 marca w Klubokawiarni Chłodna 25 zespół Phoebe zaprezentuje na żywo zawartość swojej debiutanckiej EPki! Pierwsze dźwięki będziecie mogli usłyszeć online już 14 lutego a całość do odsłuchu i darmowego pobierania już od 2 marca za pośrednictwem bandcamp i youtube. Podczas koncertu wystąpi znany warszawski songwriter Maciej Buźniak jako Chasing The Sunshine.

//PHOEBE to czteroosobowy skład z duszą orkiestry. Nieślubne dzieci dziewczyn z Warpaint i chłopaków z Interpol. Ich inspiracje sięgają tak daleko jak Wielka Brytania i od czasu do czasu reszta świata. Jakość słyszana w emocjach przepełnionych melancholijną melodią i przestrzennymi gitarami osadzonymi w pulsującej sekcji rytmicznej. W obecnym składzie zadebiutował jako support zespołu neony.

https://www.youtube.com/channel/UCeRNXyFEGyGTVQcQ_mwvnFA
www.facebook.com/PhoebeBandPL/

///CHASING THE SUNSHINE to projekt założony w 2007 roku przez Macieja Buźniaka – młodego songwritera i multiinstrumentalistę. Jego akustyczne piosenki przywołują skojarzenia z amerykańskim indie-folkiem czy alt-country, a jego charakterystyczny głos nie pozostawia nikogo obojętnym.

https://chasingthesunshine.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/chasingthesunshine/