Gorąco zapraszamy na warsztat Agnieszki Szczepaniak, twórczyniterazcoach.pl w ramach cyklu Młodzi Wykładają na którym pojawią się elementy podejścia coachingowego, pracy z ciałem, mindfulness, focusing, NVC (Nonviolent Communication) oraz medytacji zen.

Weź udział w warsztacie jeśli chcesz:

– wyciszyć się
– poprawić swoje samopoczucie i mieć więcej energii
– mieć większy wpływ na swoje życie
– żyć bardziej świadomie

W trakcie warsztatu:

– przyjrzysz się swojej wewnętrznej przestrzeni
– zobaczysz na czym polega umiejętność uważnej obserwacji pojawiających się myśli i emocji
– zauważysz co przybliża Cię do bycia w pełni sobą
– zobaczysz jak empatia i uważność mogą być pomocne w osiąganiu Twoich celów

Dla kogo:
Dla wszystkich osób ciekawych siebie, szukających bliskiego kontaktu ze sobą i z innymi.

Metoda warsztatu:
oparta na własnym doświadczeniu. Wszystkie Twoje odkrycia możesz od razu wykorzystać w życiu codziennym.

Ćwiczenia zbudowane są z elementów podejścia coachingowego, pracy z ciałem, mindfulness, focusing, NVC (Nonviolent Communication), medytacji zen.

AGNIESZKA SZCZEPANIAK
Zen Coach, terapeuta TSR, praktyk Soul Body Fusion, twórca terazcoach.pl.

Od ponad 11 lat działam w biznesie wspierając ludzi i procesy w zakresie sprzedaży, rekrutacji i szkoleń. Idee biznesowe, które są mi bliskie to przede wszystkim koncepcja pracy na mocnych stronach, która mocno czerpie z wewnętrznych zasobów oraz przekonanie, że to co jest sprzyjające w rozwoju to budowanie takich sytuacji, które biorą pod uwagę potencjał i możliwości ludzi.

Bycie Coachem to dla mnie ciągła inspiracja do rozwoju, przebywanie w tu i teraz oraz duża radość z osiągnięć osób, z którymi pracuje. To również bycie w zmianie oraz możliwość obserwacji jak w sposób naturalny następuje odblokowanie pokładów wewnętrznej siły i mocy drugiego człowieka, co w konsekwencji ułatwia mu realizację różnorakich celów z płaszczyzny prywatnej i zawodowej.

Z wykształcenia jestem politologiem. Ukończyłam również Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim w kierunku Rozwój Potencjału Społecznego Firmy oraz studia podyplomowe z zakresu Rozwoju Kompetencji Pracowników na Akademii Leona Koźmińskiego. Obecnie jestem w trakcie II stopnia certyfikacji Zen Coach oraz pogłębiającej praktyki łączenia
coachingu z pracą z ciałem „Świadomość ciała w zen coachingu”. Przede mną również ciekawy cykl warsztatów z Focusingu, II stopień TSR oraz ciągłe eksplorowanie praktyki 5Rytmów.

Moją pasją są podróże oraz ciągłe doświadczanie życia w każdej jego postaci. Jedno z moich mott przewodnich to: N.D. Walsch „jedyne co w życiu pewne to ciągła zmiana”.

Start o godz. 18:00
Wstęp na spotkanie: 20 zł
Czas trwania: 3 h

Uwaga! Rezerwacja wolnych miejsc! Bardzo prosimy aby osoby wybierające się na warsztat wysłały swoje zgłoszenie pod adres mlodziwykladaja@gmail.com

Więcej informacji i zgłoszenia chętnych do przeprowadzenia kolejnych wykładów: mlodziwykladaja@gmail.com oraz pod adresemhttps://www.facebook.com/mlodziwykladaja