Młodzi Wykładają zapraszają na unikatowy wykład o podrywaniu Aleksandra Brycha, młodego pasjonata ludzkich relacji 😉

We współczesnym świecie podrywanie czy uwodzenie stało się niemal tematem tabu. Uznano, że ,,to” powinno dziać się naturalnie, że nikt nie powinien uczyć, a kto stara się odnaleźć prawidła rządzące tworzeniem relacji i seksualnością człowieka, działa niemoralnie, chcąc zwodzić ludzi, krzywdzić ich. W efekcie mamy całe mnóstwo problemów z tworzeniem relacji i rozczarowaniami jednej płci tą przeciwną. Podczas wykładu udowodnię, że podrywanie jest ludzkie, moralne, potrzebne i zaprezentuję całkiem naukowe wskazówki jak rozwijać u siebie tę umiejętność.

Aleksander Brych – od kiedy pamięta uczy się ludzi, od półtora roku – psychologii akademickiej. Szczególnie interesuje się takimi zagadnieniami jak szczęście, osiągnięcia, relacje. Jego misją jest wyciagnięcie praw rządzących człowiekiem z grubych murów uniwersytetów, z drogich gabinetów terapeutycznych, z nie zawsze rzetelnych popularnych poradników, z obserwacji, ze sztuki i przekazanie rzetelnej, sprawdzonej wiedzy w atrakcyjnej formie, sprawiając, że będzie się ludziom lepiej żyło.

Start o godzinie: 19:00

Wstęp: 5 złotych (lub więcej wedle uznania ;)) na rozwój projektu MW

Czas trwania wykładu: ok. 1,5 h + czas przeznaczony na pytania słuchaczy.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub jesteś zainteresowana/y poprowadzeniem wykładu w Warszawie w okresie jesienno – ziomowym wejdź na https://www.facebook.com/mlodziwykladaja lub napisz na adres mlodziwykladaja@gmail.com