Młodzi Wykładają zapraszają na kolejne już spotkanie w ramach naszego projektu z Martą Żubrycką 🙂 Tym razem opowie nam trochę o mindfulness, gorąco zachęcamy do przyjścia!

Slow life to nie ucieczka od życia, tylko panowanie nad nim, intensywne przeżywanie go, zadawanie sobie pytania: po co to robię? Nie trzeba czekać na weekend czy wakacje, tylko żyć w każdej chwili.”

Wiesz, że zdrowy styl życia jest ważny, ale wciąż brakuje Ci motywacji. Kusząca jest cała ta wizja slow, ale kto ma w ogóle na to czas? Świadome życie to piękna idea, ale wydaje Ci się niewykonalna w codziennym życiu. Któreś z tych stwierdzeń pasuje do Ciebie? A może świetnie znasz filozofię slow, ale lubisz ten temat tak bardzo, że chętnie dowiesz się czegoś nowego? Jeśli któreś z powyższych stwierdzeń pasuje do Ciebie, ten wykład jest dla Ciebie!

10 TECHNIK – 10 MINUT KAŻDEGO DNIA

Nie, nie musisz być buddyjskim mnichem, ani wyjeżdżać do Peru, żeby żyć bardziej świadomie. Nie musisz nawet godzinami medytować, czy ćwiczyć jogi.

Mierząc się z brakiem czasu moich klientów, zabieganiem i wymaganiami dzisiejszego świata, w którym trzeba sprostać tak wielu wyzwaniom, mając tak wiele ról do spełnienia, przygotowałam 10-minutowy program SLOW, dzięki któremu będziesz żył bardziej świadomie, będziesz miał czystszy umysł, więcej energii, będziesz spokojniejszy i bardziej wypoczęty, a co najważniejsze Twoje życie zacznie mieć inną jakość.

Tak, to tylko 10 minut. Prawdopodobnie ciężko Ci uwierzyć w to, co właśnie czytasz, dlatego zachęcam Cię, żebyś spróbował tego na własnej skórze!

MARTA ŻUBRYCKA
Coach. Psycholog. Trener.

Wiedzę psychologiczną zdobyłam na kierunku Psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim. Coachingu uczyłam się na zaawansowanym kursie Practitioner Coach Diploma w najstarszej i największej w Europie szkole coachingu Noble Manhattan Coaching, uzyskując międzynarodowy dyplom i akredytację Noble Manhattan Coaching (NMC) i International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Uczyłam się od najlepszych coachów i trenerów w Polsce i na świecie, m.in. od samego założyciela Noble Manhattan Coaching, Gerarda O’Donovan’a. Kształcę się od 8 lat i nigdy nie zamierzam przestać. Kluczową rzeczą jest dla mnie praktyka. Bez praktyki teoria nie istnieje. Jestem pasjonatką i profesjonalistą, w pełni oddaną temu, co robię. Zawsze otwarta na wyzwania i nowe możliwości. W pracy wykorzystuję psychologię, coaching, mentoring, a także bardzo szerokie spektrum technik i wiedzy, dotyczących: motywacji, pozytywnego myślenia, rozwijania pewności siebie, wzmacniania samooceny, mindfulness, zdrowego stylu życia, ustalania celów, przeciwdziałania stresowi i kreatywności.

Start o godzinie: 19:00

Wstęp: 5 złotych (lub więcej wedle uznania ;)) na rozwój projektu MW

Czas trwania wykładu: ok. 1,5 h + czas przeznaczony na pytania słuchaczy.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub jesteś zainteresowana/y poprowadzeniem wykładu w Warszawie w okresie jesienno – ziomowym wejdź na https://www.facebook.com/mlodziwykladaja lub napisz na adres mlodziwykladaja@gmail.com

#ch25