Zapraszamy Was na nowy cykl koncertów, o nazwie Sound Ostateczny, pierwsza jego odsłona, to niemała gratka dla miłośników muzyki z lat 60’tych.

Levitation Room (Burger Records)- skład pochodzący z Highland Park w stanie Ilinois USA. Warszawa jest przystankiem podczas trasy koncertowej po Europie, promującej ich najnowszą płytę Ethos, wydaną w popularnej wytwórni Burger Records. Ich muzyka, to brzmienie zainspirowane latami 60 ‘tymi, przebojowe melodie, dużo pogłosów i dynamiczne rytmy. Bezpośrednia spuścizna po The Seeds, czy Count Five.
https://www.youtube.com/watch?v=ViAqmPpHVlE

Rainbow Cut My Eyes– ekipa z Warszawy i Kijowa. Swoją muzykę określają jako „international pop underground”, cokolwiek się kryje za tym hasłem, trzeba przyznać, że są jednym z ciekawszych debiutów. Dwunastostrunowa gitara, reverb rozkręcony do granic przyzwoitości, czynią ich muzykę marzycielską i odrealnioną.
https://www.youtube.com/watch?v=ZEf_zrYMiWs

Marianna Linde– utalentowana wokalistka, od niedawna bardziej zaangażowana w muzykę niezależną. Jej współpraca z Sashą Sevchukiem (Rainbow Cut My Eyes) przyniosła owoce w postaci paru kompozycji, które spotkały się z pozytywnym przyjęciem u nas, jak i na świecie. Bardzo ciekawy debiut, po raz pierwszy na żywo w naszym klubie. Zdecydowanie dla fanów The Brian Jonestown Masacre.
https://soundcloud.com/sasha-shevchuk/marianna-sasha-paper-houses

start 21:00
wejście:15pln
ZAPRASZAMY!!!
SOUND OSTATECZNY

Nazwa cyklu została wymyślona przez NIEMA ŻARTÓW. Dziękujemy! Pozdrawiamy!