Miss Is Sleepy (folktronica/indie)
En Route EP https://mississleepy.bandcamp.com/album/en-route-ep
Scream Sealions video https://www.youtube.com/watch?v=E0dL5UBz2X0

Po powrocie Izy z Londynu do Polski zawiązało się to niezwykłe trio. Izabela, Augustyn i Marcin – każdy z trochę innej muzycznej bajki. Finalnie połączyli swoje folkowo – bluesowe, elektroniczno-minimalistyczne i hip-hopowe korzenie w dźwiękach Miss Is Sleepy.

Z powodzeniem koncertują. Sprawdzianem były dla nich występy klubowe, m.in u boku Lilly Hates Roses i Pustek czy support przed zespołem Skalpel w Gdańsku. Mają za sobą występy w ramach festiwalu Spring Break oraz wrocławskim Music Addicted Festival, Sofar Sounds, koncert z cyklu Wrzos Nocą (Kraków). W lipcu zagrali koncert przed nowojorskimi Cigarettes After Sex w warszawskiej Hydrozagadce.

Zagrali na tegorocznym Openerze na Firestone Stage wraz z 12tką najświeższych młodych zespołów.

Okładka EPki En Route została mianowana najlepszą okładką roku 2015!
http://www.fpiec.pl/post/2016/04/27/okladkajakodzielosztukii

Mountain Lakes

Mountain Lakes istnieje po to, by obserwować, jak postrzegamy i przeżywamy nasze życie. Wszystko równoważy się przez lustrzane odbicie, a w muzyce znajdujemy wyzwolenie.

Zespół powstał, gdy Wayne, po opuszczeniu Anglii, i przemierzeniu Europy, osiedlił się w Warszawie.
Podróżowanie pozwala zachować dystans do codziennej rutyny i spojrzeć świadomie na otaczający świat. Wayne rozwija swoją ideę, muzykę i produkcję tak, aby odzwierciedlić uczucie racjonalnej obserwacji. Elektronicznym dźwiękom dodaje blasku polska część zespołu. Kuba, gitarzysta, nadaje im harmonijną głębię, a Joanna, wokalistka, powiew świeżości.

https://www.youtube.com/watch?v=WSHxTnmsB28

 

Wstęp 15pln