COLOURS OF BUBBLES

Warszawa – Klub Chłodna 25 (ul. Chłodna 25, Warszawa)
czwartek, 11 maja 2017 , godz. 20:00

Przez ostatnie osiem lat Colours Of Bubbles zagrali ponad 250 koncertów. Wystąpili w każdym z nadbałtyckich krajów, ale także w Niemczech, Holandii, Austrii na Białorusi czy we Francji. Grupa gra nowoczesnego indie rocka.
Panowie wystąpili m.in. na legendarnych Positivus Festival (największej imprezie krajów nadbałtyckich), Jyrock Festival (w Finladnii) czy też na Reeperbahn w Hamburgu, Events w Wiedniu oraz targach Tallinn Music Week i Vilnius Music Week. W dorobku grupy jest też kilka singli i trzy płyty.
Colours Of Bubbles zostali laureatami nagrody Sama jako Litewska Grupa Roku, otrzymali statuetkę T.E.T.E. dla najlepszej koncertowej alternatywnej kapeli. Byli też nominowani do nagrody MAMA (odpowiednik naszych Fryderyków) w kategorii Muzyka Rockowa. Dwa lata później wygrali tę nagrodę.
Jeśli nie znasz muzyki litewskiej, masz idealną okazję do zapoznania się z nią od najlepszej strony!

www.coloursofbubbles.com

————————–————————–———————-

Michał Pydo, wokalista znany do tej pory przede wszystkim z zespołu Hatifnats, teraz próbuje sił w nowym projekcie. Wspólnie z Szymonem Witeckim, perkusistą zespołu Rachael, w kwietniu 2014 r. nagrali EP-kę zatytułowaną „Proof Of Concept” oscylującą między spokojnym post-rockiem, dream-popem i shoegaze’m przywołującym na myśl najlepsze zespoły lat 90. Na koncercie 26 sierpnia zagrają materiał z wydanej EP-ki, jak i nowe numery, które znajdą się na nadchodzącym albumie.

Linki:
https://www.facebook.com/michalpydoband
https://michalpydo.bandcamp.com/

————————–————————–———————-

✨ Ships Went South
Nowa pozycja na mapie warszawskiego rocka alternatywnego.
Melodyjny wokal, teksty tworzone w języku angielskim, przestrzenne i zgrane gitary, punktowy groove basowo-perkusyjnego tandemu – to ich wyróżniki. Łączą inspirację brytyjskim indie z wyraźnym funkowym przebłyskiem.
Tej specyficznej mieszanki najlepiej doświadczyć na koncertach gdzie chłopaki potrafią ostro namieszać.