Marcin Sitek – aktor filmowy i teatralny, stand-up’er. Jego poprzedni program „Król Dopalaczy” cieszył się dużą popularnością i uznaniem. Teraz Marcin przedstawi premierowo na chłodnej swój nowy stand up.

Dekalog Sripteasera

Marcin uświetni każdą imprezę – od wieczoru panieńskiego po otwarcie nowej stacji metra. Jeżeli nie masz pomysłu, jaki sprawić swojej mamie prezent na 60-te urodziny… Człowiek orkiestra – najstarszy Sripteaser w kraju. Zaczynał w latach 80-tych, w dziecięcym zespole pieśni i tańca, „Fasolki”. Swego czasu próbował założyć Związek Stripteaserów Polskich, ale mu nie wyszło. Jest mówcą motywacyjnym, prowadzi kursy uwodzenia, wygłasza mowy TED, dzieli swoim przepisem na sukces.

Brakuje ci energii? Poczucia sensu? Wiary? Przyjdź na bezkompromisowe show i odmień swoje życie, albo przynajmniej, przespaceruj się… Marcin opowie o swojej przemianie, o poparciu dla „Dobrej Zmiany”, i o tym jak wielką rolę w jego życiu odgrywa… on sam. Przyjdź i dowiedz się, jak wiele jeszcze ci brakuje, aby być nim.

Wstęp 25zł

https://www.youtube.com/watch?v=txDN2IcrRVk