We are the future. We are all Anne.

*
Nat Kontraktewicz, urodzona w 89 roku fotografka, projektantka mody, przedsiębiorczyni. Wychowana w przekonaniu, że może wszystko, dlatego nieprzerwanie realizuje każdy swój pomysł i cel. Pod marką Charlotte Rouge wylansowała na rynku polskim miękką bieliznę i miłość do własnego ciała poprzez odrzucenie fiszbinów i usztywnień w stanikach. W swoich fotografiach oddaje naturalne emocje i piękno. Fascynuje ją kobiece ciało i relacje międzyludzkie.

Zainspirowana Anią z Zielonego Wzgórza i przy wsparciu Netflix, Nat stworzyła serię fotografii oraz tekst będące intymną opowieścią o sile kobiecości, feminizmie i łamaniu stereotypów.

Checie wiedzieć więcej? Zapraszamy na otwarty wernisaż wystawy w klubie Chłodna 25. Zabierzcie mamy, przyjaciółki, siostry, córki i panów też!

Wystawę będzie można oglądać do 14. września.

*
Wieczór ten (a dokładnie o 21.30) uświetni nastrojowy koncert hania rani – pianistki, kompozytorki, aranżerki, której utwory stanowią inspirację dla Natalii.

Hania jako pianistka jest laureatką konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, występowała na takich scenach koncertowych jak Filharmonia Narodowa, Teatr Wielki w Warszawie czy Opener i Slot Art Festival oraz poza granicami m.in. w Niemczech, Austrii, Finlandii, Szwecji, Islandii, Włoszech czy Litwie. Do jej najświeższych osiągnięć należy wyróżnienie specjalne na Międzynarodowym Festiwalu „Transatlantyk” w Łodzi oraz zwycięstwo w konkursie Firestone Headliners of Tomorrow. Od 2012 współtworzy duet z wiolonczelistką Dobrawą Czocher. Owocem tej współpracy jest album „biała flaga” wydany we wrześniu 2015 roku, który zdążył znaleźć się na liście Olis – 50 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Płyta rekomendują tak wybitni artyści jak Włodek Pawlik czy Justyna Steczkowska. Na koniec roku 2017 artystka planuje wydanie pierwszej, w pełni autorskiej płyty.

http://haniarani.com/
https://soundcloud.com/haniarani
https://www.youtube.com/hannaranna
https://www.instagram.com/haniarani

*
Podczas spotkania będzie można złożyć podpis pod projektem Ratujmy Kobiety 💪🏻

Patronat medialny: Enter the ROOM x G’rls ROOM